Movies
Ratings
554
The King's WardenRated ★ 3.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 1.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0