Series
Ratings
75
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
My Troublesome StarRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
Zatch Bell!Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5- The FrogRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0