Movies
Ratings
83
FrozenRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Death BellRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5