Series
Ratings
20
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0