Series
Ratings
76- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0