Series
Ratings
26
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5