Movies
Ratings
752
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Under ParisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5