Movies
Ratings
105
TangledRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5