Titles you rated
DisclaimerRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
HERORated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0
Love to Hate YouRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0