Movies
Ratings
105
American SniperRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0