Titles you rated
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Five Days at MemorialRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The ActRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 0.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0