Movies
Ratings
264
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Ninth GateRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
HeatRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.0