Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5