Movies
Ratings
137
LavaRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0