Movies
Ratings
615
The People UpstairsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
PielesRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 0.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5