Series
Ratings
52
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
Merry Go RoundRated ★ 3.5
Tree of HeavenRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.5- Precious FamilyRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0