Movies
Ratings
44
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
AntzRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
TurboRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0