Movies
Ratings
720
Bird BoxRated ★ 3.5
Project ARated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 0.5
Another ChildRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
The WifeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0