Series
Ratings
25- The FrogRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0