Series
Ratings
18
Demon SlayerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5