Movies
Ratings
344
The NotebookRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0