Series
Ratings
27
SKY CastleRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0