Movies
Ratings
506
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
I Am: Celine DionRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 2.5