Movies
Ratings
2861
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
BIGBANG MADERated ★ 1.0
The BoxtrollsRated ★ 4.5
ParaNormanRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0