Movies
Ratings
728
BLUE GIANTRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5