Series
Ratings
39
Dream ProductionsRated ★ 4.0
November 13: Attack on ParisRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Fary: HexagoneRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5