Movies
Ratings
308
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0