Movies
Ratings
100
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0