Movies
Ratings
502
SkyfallRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
TedRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0