Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5