Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
SickoRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 1.5
Way Back HomeRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 1.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5