Movies
Ratings
51
Finding NemoRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0