Movies
Ratings
83
Tokyo!Rated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5