Movies
Ratings
213
The Big ShortRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5