Movies
Ratings
1048
The Yellow SeaRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0