Series
Ratings
21
Alien: EarthRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0