Titles you rated
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
The Pig, the Snake and the PigeonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5