Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Right StuffRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.0
Patlabor: The TV SeriesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO 2: Gravity FrontRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5