Series
Ratings
18
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
MomRated ★ 0.5
Neighborhood’s HeroRated ★ 0.5
All About My MomRated ★ 0.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0