Series
Ratings
20
Prison PlaybookRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- IslandRated ★ 4.5
- DamoRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0