Movies
Ratings
1263
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.0
Re/MemberRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mega Time SquadRated ★ 1.0
AnoraRated ★ 2.5
Operation undeadRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
UnforgettableRated ★ 1.5
The Quick and the DeadRated ★ 2.0
SleepRated ★ 2.5
Hit ManRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0