Movies
Ratings
1552
The King's WardenRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
HereticRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5