Series
Ratings
42
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5