Series
Ratings
54
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0