Titles you rated
Ad AstraRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Squid and the WhaleRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 5.0
The Constant GardenerRated ★ 3.5
Just MercyRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HustleRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5