Movies
Ratings
426
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The DramaRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
Marty SupremeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The RosesRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5