Titles you rated
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
BodiesRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Women in DistressRated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0