Movies
Ratings
457
GuestRated ★ 3.0- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0- The Land of Morning CalmRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0