Movies
Ratings
36- Gekijyoban Butai Tokenranbu Jiden Hinichi no Ha yo ChiruramuRated ★ 3.5
- Gekijyoban Butai Touken Ranbu Hiden Yui no Me no HototogisuRated ★ 5.0
Gekijyoban Butai Tokenranbu Kyoden Moyuru HonnōjiRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Gintama: The FinalRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 5.0- Messiah: Shinku no ShoRated ★ 5.0
- Please Please PleaseRated ★ 5.0
- The Royal Tutor MovieRated ★ 5.0
- ミュージカル「テニスの王子様」全国大会 青学vs氷帝Rated ★ 5.0
- AI TanteiRated ★ 5.0
Kizoku Korin: Prince of LegendRated ★ 5.0
Touken Ranbu the MovieRated ★ 5.0
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 5.0
King of PrismRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0