Titles you rated
GuardiansRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5